Poniedziałek, 21 stycznia 2019

zareklamuj się w najnowszym kwartalniku biznes kujawsko-pomorski
http://www.expressmedia.pl/media/banery/biznes.jpg

http://www.expressmedia.pl/media/oferty/biz-2016-03.jpg
Biznes Kujawsko-Pomorski EXTRA – nowy miesięcznik o biznesie i dla ludzi biznesu. Piszemy w nim o prognozach rynkowych, nowych technologiach, trendach, marketingu i sposobach na biznesowy rozwój. Dodatek dostarczany jest bezpośrednio do 2 000 przedsiębiorców z regionu oraz dostępny za darmo w blisko 200 punktach dystrybucji w Bydgoszczy i Toruniu.


Biznes Kujawsko-Pomorski:
  • Magazyn jest co miesiąc dostarczany bezpośrednio do 2 000 firm w regionie, co zapewni Państwa firmie bezpośrednie i bezbłędnie określone dotarcie do bardzo szerokiego środowiska biznesowego Kujawsko-pPomorskim. Poza tym miesięcznik jest dostępny za darmo w blisko 200 miejscach dystrybucji w Bydgoszczy i Toruniu. Natomiast elektroniczna wersja magazynu jest dostępna przez cały miesiąc na naszej stronie http://biznes.expressmedia.pl. To wszystko gwarantuje pewność dotarcia do co najmniej 55 000 Czytelników.
  • Na łamach magazynu zaprezentujemy Państwa ofertę produktów i usług skierowanych do biznesu - właścicieli i osób zarządzających w firmach.
  • Tematyka magazynu będzie związana z zagadnieniami interesującymi każdego przedsiębiorcę - od spraw związanych z księgowością, kadrami, ubezpieczeniami, dotacjami unijnymi po praktyczne wyposażenie biura, systemy informatyczne dla firm, korzystne leasingi samochodowe, materiały promocyjne i reklamowe, organizację konferencji, imprez integracyjnych, szkolenie kadr itp. Nad jakością tekstów będą czuwać doświadczeni dziennikarze Expressu Bydgoskiego i Nowości - dwóch najsilniejszych gazet w województwie kujawsko-pomorskim
Dzięki nakładowi 20 000 egzemplarzy zapewnią sobie Państwo bardzo niewielki jednostkowy koszt dotarcia do Państwa grupy docelowej w magazynie o wysokiej jakości i wiarygodności.