środa, 20 lutego 2019

Tagi:

poniedziałek, 9 lutego 2015, aktualizowano: czwartek, 14 stycznia 2016

Złote Karety po raz 20'ty

Dokładnie 20 lat temu redakcja Nowości przyznała po raz pierwszy wyróżnienia dla osób i instytucji, które odniosły sukces.

Dokładnie 20 lat temu redakcja Nowości przyznała po raz pierwszy wyróżnienia dla osób i instytucji, które odniosły sukces.


Uroczysta i jubileuszowa Gala Złotych Karet przeszła do historii. Piątkowy wieczór, 6 marca, nie tylko dla nas był okazją do wspomnień i wzruszeń.


Zachęcamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia zdjęć z wyjątkowej uroczystości Złotych Karet.


Materiały archiwalne

Nasza redakcja nagradza ludzi sukcesu, przyznając im Złote Karety w różnych kategoriach: nauka, przedsiębiorczość, aktywność obywatelska, kultura i sport. Srebrnymi Karetami honorujemy debiutantów. Poza tym wręczamy również nagrody specjalne - Anioły, oraz Kryształowe Serduszka. Te ostatnie są wyrazem uznania dla ludzi o wielkich sercach.
Te wszystkie wyróżnienia, jak już wspominaliśmy, przyznaje jury złożone z przedstawicieli redakcji. Los Złotej Karety Czytelników leży tylko i wyłącznie w Państwa rękach. W ubiegłym roku nagrodę odebrał dyrektor Dworu Artusa Marek Pijanowski.

W tym roku po raz 20'sty nagrodzimy wybitne osobiści, firmy lub instytucje, które w szczególny sposób wyróżniły się swoją działalnością w Toruniu.Zapraszamy do głosowania na kandydatów do nagrody "Złota Kareta Czytelników"
kliknij tutaj

Partnerami Gali rozdania nagród Złote Karety 2014 są: